Vyberte stránku

Rád Vás uvítám i na frekvencích Českého rozhlasu Sever. Na střídačku s kolegou Petrem Beranem s Vámi připravujeme Dobré ráno na severu Čech od 5:00 do 9:00.

Každý všední den dopoledne pro Vás mám pořad Dáme řeč.

Společně probereme témata veselá, ale i ta vážnější. Budeme si povídat o tom, co nás aktuálně trápí, budeme rozebírat vaše zvyky, ale budeme i vzpomínat. Jaký byl váš nejoblíbenější dětský hrdina? Kdo byl vaším „nej“ učitelem? Jak slavíte Velikonoce? Máte na Vánoce živý, nebo umělý strom? Kde je u vás nejnebezpečnější křižovatka? Jak se doma usmiřujete, když se pohádáte?

Každý den si budeme povídat o něčem jiném. Někdy to bude vyloženě téma pro ženy, někdy pro muže, ale vždy Dáme řeč a vy můžete říct, co si o tom myslíte. Každý názor se počítá. Chybět samozřejmě nebude třeba ani pohled na téma očima odborníka. Čekají na vás také ankety, prověřené rady, jak na to, filmové ukázky, písničky k tématu nebo telefonát některému z našich slavných Severočechů, abychom se dozvěděli jeho názor na dané téma.

Volejte do studia na 475 212 212, pište na Fcb profil Českého rozhlasu Sever nebo posílejte e-maily na damerec@rozhlas.cz.

https://sever.rozhlas.cz/